story1
“Nabaga meitene...atlidojusi uz pilnīgi svešu valsti, vēls vakars, bagāža nozaudēta...Mēģināšu vismaz kaut kā palīdzēt”, tā es nodomāju, kad ierodzīju viņu pirmo reizi. Pirmā lieta, kas pārsteidza: viņa jūtas tik mierīgi! Vienmēr bija licies, ka meitenes tādos brīžos apjūk, bet šeit bija tieši otrādi. Nekāda satraukuma, drīzāk pārliecība par to, ka viss būs labi, ka viss nokārtosies.

Mūsu stāsta pirmā diena nāca gan nedaudz vēlāk, rudens pusē. Tajā dienā daudzas lietas saslēdzās kopā. Pirmkārt, tas viss notika Maskavā – stādieties priekšā tos plašums, brīžiem neaptveramus! Es viņu biju uzaicinājis uz Dalī Puškina muzejā, devāmies diezgan agri. Atceros, ka bija gara gara rinda, vēsi, viņa aizgāja pēc siltas tējas. Rīts mums pagāja mākslinieciski-abstrakti. Vēlāk braucām uz kora koncertu (viņa mani primo reizi dzirdēja dziedam un arī spēlējam). Tas piedeva skanīgumu visai dienai. Viņa pēc tam man dungos visas nākamās dienas tās dziesmas. Latviski! Atvilkām pēc tam beidzot elpu centra kafejnīcā, sākām pļāpāt, stāstīt viens otram par sevi. Viņa neatrāva ne brīdi acis no manis! Un arī es centos īpaši negrozīties. Galu galā pārbraucām mājās. Neatradām neko labāku, ar ko pabeigt dienu, par Vudiju Alenu. Jautri un patiešām mīļi. Tā bija tikai viena diena, tomēr tā likās kā viena dzīve.

Tādas bija mūsu tās dienas sajūtas, un tādas ir arī mūsu dzīves sajūtas. Es mīlu viņu tādu, kāda viņa ir, es to īsti nevaru aprakstīt, bet varu tikai sajust. Sajust viņu, manu Simonu.

 • Saturday, November 12, 2011

  First date

  First date

  Saturday, November 12, 2011

 • Saturday, July 14, 2012

  Engagement

  Engagement

  Saturday, July 14, 2012

 • Saturday, November 12, 2011

  First date

  First date

  Saturday, November 12, 2011

 • Saturday, July 14, 2012

  Engagement

  Engagement

  Saturday, July 14, 2012

28

June

Saturday

2014

Wedding in Latvia

Jaunmoku castle